.::NS-FORUM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

+10
Aeternus
ArPaDoni
bOnSeK
hOTa^
Natalis
minjolina
eXperT
Drow
*MaLa VeStIcA iZ SrBiJE*
Banoc
14 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Banoc Wed Dec 17, 2008 11:36 pm

Ovde mozete da porucite,kazete,pohvalite,podelite krtike bilo komojem chlanu nasheg foruma.

Evo posto sam ja otvorio temu,ja cu prvi da poruchim svima da uzivaju i da nas malo reklamiraju,jer ovaj forum uopshte nije losh naprotiv dobar je,i steta je da ostane sa 40 ljudi registrovanih,zar ne?!

I evo posebno da poruchim Drowu pohvalu da je odlicno ovo odradio,i eto zelim mu da uspe da napravi ovaj forum zanimljivijim!

I naravnom mom burazu zeru da ga volim i da cemo zauvek ostati "The Uchiha Brothers" Smile


P.S. Minjolina neljutish se valjda sto tebi nisam nishta poruchio,hehe prichali smo pre pola sata tako da si o svemu obaveshtena Smile
Banoc
Banoc
Moderator
Moderator

Number of posts : 211
Age : 30
Location : Kama Mama
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  *MaLa VeStIcA iZ SrBiJE* Wed Dec 17, 2008 11:45 pm

Naravno, slazem se sa tobom za naseg admin... Very Happy Sve pohvale, divan je Smile Very Happy
*MaLa VeStIcA iZ SrBiJE*
*MaLa VeStIcA iZ SrBiJE*
Master Sergeant
Master Sergeant

Number of posts : 178
Age : 30
Location : Kac
Registration date : 2008-11-27

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Drow Wed Dec 17, 2008 11:51 pm

banoc druze hvala ti....mirjana takodje....
hvala puno sto ste uz mene... Very Happy Very Happy
sad mi je srce ko rusija Razz
Drow
Drow
Admin
Admin

Number of posts : 625
Age : 32
Location : Sremska Kamenica
Registration date : 2008-11-27

https://ns-forum.forumotion.net

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Banoc Wed Dec 17, 2008 11:54 pm

Vec sam ti rekao I'm close no metter how far away i am
To vazi samo za drugove kao sto su drow,minja,zer itd Smile

E ako niste provalili ovde se moze steci mnogo drugova,recimo mozemo da se skupimo negde neko odabrano drushtvo sa foruma,i napravimo kao neki camp(sa sve roshtiljem) ne bih se zalio Very Happy:P:)
Banoc
Banoc
Moderator
Moderator

Number of posts : 211
Age : 30
Location : Kama Mama
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  eXperT Wed Dec 17, 2008 11:58 pm

Inache imam osecaj da je ova tema otvorena samo da bi mogli ljudi javno da se
zhale na mene al je banoc to lepo zamaskirao Very Happy

Al dobro....
Sve pohvale za drow-a Very Happy
eXperT
eXperT
Admin
Admin

Number of posts : 213
Age : 31
Location : Kac
Registration date : 2008-11-29

http://www.unknown-unit.tk

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Banoc Thu Dec 18, 2008 12:04 am

Hehe,Expert zashto imam osecaj da me snimash ili da sam ozvuchen,lepo sam napisao na temi "Reci sta ti prvo padne na pamet" ja sam napisao "Da li ste imali osecaj da vas neko posmatra?!"
Ljudi neplashite me nije valjda petak 13,ili noc veshtica ajoooj sta cu sad Smile
Ja se bash pitam sta ce ovaj lik sa crnim plashtom i kosom u ruci ispred moje kuce Very Happy
Banoc
Banoc
Moderator
Moderator

Number of posts : 211
Age : 30
Location : Kama Mama
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  minjolina Thu Dec 18, 2008 12:32 am

kao 1.zelim da cestitam banetu sto je postao moderator trudio se msm ipak je to moj nabolji drug i da swe pohwale za owaj forum genijalan je!!! I love you I love you
minjolina
minjolina
Sergeant
Sergeant

Number of posts : 144
Age : 30
Location : SREMSKA KAMENICA
Registration date : 2008-12-16

http://www.minja94.piczo.com

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Banoc Thu Dec 18, 2008 12:35 am

Tnx,jel to znachi da treba da chastim?!Samo da znate da slabo stojim sa kintom jedino kucu da prodam Very Happy
Banoc
Banoc
Moderator
Moderator

Number of posts : 211
Age : 30
Location : Kama Mama
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  minjolina Thu Dec 18, 2008 12:36 am

e pa i ako bbudemo prawili neki izlazak mi sa foruma dobices sansu da nas castis a mi i nasi stomaci se nece buniti weruj nam
minjolina
minjolina
Sergeant
Sergeant

Number of posts : 144
Age : 30
Location : SREMSKA KAMENICA
Registration date : 2008-12-16

http://www.minja94.piczo.com

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Natalis Thu Dec 18, 2008 1:36 am

Spec pozdrav za Bonseka Smile! Ochekujem da cemo te videti sa preostalim delom ekipe tokom novogodisnjih praznika (kupicu chips, promise, hihi)!... Btw, skoro me nista nije tako obradovalo kao tvoj i Dessarisov upis studija! Bravo momci, tako se to radi, samo napred!  P.S. Nedostaje li ti ponekada Thomas Miller i njegove inspirativne rechi Smile
Natalis
Natalis
Private
Private

Number of posts : 11
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  hOTa^ Thu Dec 18, 2008 11:05 am

hehe...sta reci drow...u svakom pogledu moj naslednik Razz...sve naj i samo ovako nastavite !! Razz
hOTa^
hOTa^
Moderator
Moderator

Number of posts : 162
Age : 34
Location : Kac City
Registration date : 2008-11-27

https://ns-forum.forumotion.net/

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  bOnSeK Thu Dec 18, 2008 9:52 pm

/shy Smile pocecu da vrshim neku inicijativu pa mozda i banemo lijo Smile.
Akademski gradjani,nema shta Smile
Kako pekara da zaboravim Smile,naravno da mi nedostaje.
bOnSeK
bOnSeK
Corporal
Corporal

Number of posts : 115
Age : 34
Registration date : 2008-12-02

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Natalis Fri Dec 19, 2008 8:29 pm

Hej, Bobishko Smile! Clanak o Furieru je odlican! Slusaj, mozemo li ga zajedno prevesti kada budemo imali malo slobodnog vremena (hm, imamo li ga uopste?...)!? Radi se o tome sto smo za sledecu jesen planirali kviz o biografijama poznatih naucnika, a osnovni koncept je bio - sto krace biografije, sto vise njih... Ovo bi se sjajno uklopilo! Hoces li pls:)? Naravno, moras mi pomoci da ga prilagodim uzrastu...  Mislim, smatras li da bi on uopste dosao u obzir kao deo izbora? Ja mislim da da... Potvrdi mi, ako se slazes...   /hug
Natalis
Natalis
Private
Private

Number of posts : 11
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  ArPaDoni Sat Dec 20, 2008 2:07 am

Zelim svima sa Foruma da poruchim: Da se nosite U p.... i vi p.... i obrazovanje i m... u p...m...
Shala naravno Wink
Volim ja vas sve Twisted Evil
ArPaDoni
ArPaDoni
Knight-Champion
Knight-Champion

Number of posts : 619
Age : 34
Location : Master City
Registration date : 2008-11-29

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Aeternus Sat Dec 20, 2008 9:11 pm

Natalis wrote:Hej, Bobishko Smile! Clanak o Furieru je odlican! Slusaj, mozemo li ga zajedno prevesti kada budemo imali malo slobodnog vremena (hm, imamo li ga uopste?...)!? Radi se o tome sto smo za sledecu jesen planirali kviz o biografijama poznatih naucnika, a osnovni koncept je bio - sto krace biografije, sto vise njih... Ovo bi se sjajno uklopilo! Hoces li pls:)? Naravno, moras mi pomoci da ga prilagodim uzrastu...  Mislim, smatras li da bi on uopste dosao u obzir kao deo izbora? Ja mislim da da... Potvrdi mi, ako se slazes...   /hug

Da, slazem se sa tobom, mislim da je On sjajan izbor. Uradicemo prevod ove biografije i dodacemo jos biografija. Potrudicu se da svaka biografija koju navedem sadrzi neku zanimljivost koja je jedinstvena za tog velikana, kada zavrsimo bice to jedan veoma kvalitetan kviz.

Zelim jos da ti porucim sledece stvari:

1. Uzivam da srljam i da trcim kao muva bez glave dok igramo wow. Twisted Evil
2. Uzivam da budem bucan dok sredjujes banku i da te na svake dve sekunde pitam jesi li gotova. Twisted Evil
3. Stalno te zovem za instance, a znam koliko ih ne volis. Twisted Evil
4. Uzivam u tome jer se ne bavim aukcijom, ti uvek ides na aukciju i ja prosto uzivam u tome da sto zaradjujes za dvoje. Twisted Evil

Spreman sam da se zrtvujem i da ti pruzim profesionalnu pomoc, lezi, opusti se, ispricaj mi nesto o svom detinjstvu. Twisted Evil
Aeternus
Aeternus

Number of posts : 5
Age : 39
Location : ul. Plava Planeta bez broja, Mlecni put
Registration date : 2008-12-17

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Banoc Thu Dec 25, 2008 11:24 pm

Ooooo dal' je moguce da je moj M3g4m!x na forumu,zdravo burazeru krvi naj milija!
E posto mi na MSN-u nisi odg. na izvinjenje evo pred svima cu da ti se izvinim

Izvini,znash i sam da sam konj!Nisam hteo da te iznerviram,stvarno nece se desiti nikada,dobro?!Sad
Banoc
Banoc
Moderator
Moderator

Number of posts : 211
Age : 30
Location : Kama Mama
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  minjolina Thu Dec 25, 2008 11:59 pm

bane jel moguce da si ti nekog iznewerio jujuju
minjolina
minjolina
Sergeant
Sergeant

Number of posts : 144
Age : 30
Location : SREMSKA KAMENICA
Registration date : 2008-12-16

http://www.minja94.piczo.com

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  eXperT Thu Jan 22, 2009 11:34 pm

Obichno mi njega nerviramo
eXperT
eXperT
Admin
Admin

Number of posts : 213
Age : 31
Location : Kac
Registration date : 2008-11-29

http://www.unknown-unit.tk

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Banoc Fri Jan 23, 2009 1:14 am

A jbg eXpert sry,ja sam ovako kul,al sam jako slab na zivcima...
Nervozan sam u poslednje vreme...sry za one rechi na msn-u pre neki dan..nisam hteo jbg...
Banoc
Banoc
Moderator
Moderator

Number of posts : 211
Age : 30
Location : Kama Mama
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  eXperT Fri Jan 23, 2009 1:31 am

nishta, nishta, deshava se cheers12
eXperT
eXperT
Admin
Admin

Number of posts : 213
Age : 31
Location : Kac
Registration date : 2008-11-29

http://www.unknown-unit.tk

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Velja Mon Feb 09, 2009 2:27 am

Arpadoni ne proseravaj se!!!!!!!
Velja
Velja
Knight
Knight

Number of posts : 342
Age : 30
Location : Sremska Kamenica
Registration date : 2008-12-21

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  eXperT Mon Feb 09, 2009 2:34 am

cheers12 Lepshe se ponashajte
eXperT
eXperT
Admin
Admin

Number of posts : 213
Age : 31
Location : Kac
Registration date : 2008-11-29

http://www.unknown-unit.tk

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  ArPaDoni Mon Feb 09, 2009 11:54 am

Velja wrote:Arpadoni ne proseravaj se!!!!!!!

izvini brate ako sam te uvredio nekako i nechim...
ne proseravam se...samo sam takav i u glavnom realan...samo sto neko to nekad nemoze da shvati...jbga ljudi smo pa smo razlichiti...
ArPaDoni
ArPaDoni
Knight-Champion
Knight-Champion

Number of posts : 619
Age : 34
Location : Master City
Registration date : 2008-11-29

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  jovicic_milan Mon Feb 09, 2009 10:30 pm

Veljo nemoj da prozivas nikoga da nebi pao neki BAN Twisted Evil Twisted Evil

jovicic_milan
Private
Private

Number of posts : 10
Registration date : 2009-01-29

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Velja Mon Feb 16, 2009 2:18 am

Velja wrote:Arpadoni ne proseravaj se!!!!!!!



e brate sory lose sam te procenio
Velja
Velja
Knight
Knight

Number of posts : 342
Age : 30
Location : Sremska Kamenica
Registration date : 2008-12-21

Back to top Go down

Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?! Empty Re: Zelite li da poruchite neshto nekom chlanu sa foruma?!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum